Author: c***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: gostei muito obrigada
Color: Titanium Color
Price: 1 221kr
| Charger | Include a charger |
| Color | Titanium Color |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | itel |
| Model | itel A90 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 32MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25080197272317422 |
Brand Name: itel
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/itel-sc-0141883865.html
Quality: 8359276 people said the quality is very good!
Author: c***6
Date:
Review: gostei muito obrigada
Color: Titanium Color
Author: j***0
Date:
Review: mooie compacte smartphone
Color: Titanium Color
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.